O mnie

Kim jestem i jak pracuję

Cześć! Nazywam się Tomasz Lalewicz i profesjonalnie zajmuję się fotografią ślubną i sportową

Urodziłem się 13 czerwca 1987 roku w Tarnowie.Od 2017 mieszkam w Radłowie i tu też prowadzę własną działalność – Studio Fotografii i Reklamy Tomasz Lalewicz. Prywatnie mąż Agnieszki i tata cudownej Mai.

Jestem osobą pozytywnie nastawioną do ludzi, więc z każdym znajdę wspólny język. Dobre relacje, to bowiem podstawa udanej współpracy. Każde zlecenie jest dla mnie nowym wyzwaniem. Stale staram się zdobywać nowe umiejętności, doskonaląc swój warsztat fotograficzny. Ukończyłem m.in. kurs fotografowania i filmowania w czasie liturgii.

Fotografią zajmuję się już od ok. 2008 roku. Moje początki związane były z wykonywaniem fotoreportaży dla tarnowskich portali internetowych. Następnie przyszła współpraca z lokalną prasą.  Z roku na rok pojawiało się jednak coraz więcej prywatnych zleceń. Dlatego też zdecydowałem się na założenie Studia Fotografii i Reklamy Tomasz Lalewicz, którego elementem jest Zakład Fotograficzny Aftershot w Radłowie, w którym spotkacie mnie od poniedziałku do piątku. W weekendy natomiast widzimy się na weselnych parkietach lub trasach zawodów sportowych.

Do zobaczenia!

Pamiątkowe zdjęcia:

Fotograf Tomasz Lalewicz Fotografia ślubna Tarnów

Współpracuję z największymi:

CZYM SIĘ ZAJMUJE?

W tych dziedzinach jestem najlepszy

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Fotografia ślubna to główny element mojej pracy. To dzięki temu niemal co weekend mam możliwość poznawać i uwieczniać nowe historie.

FOTOGRAFIA SPORTOWA

Łącząc pasję, z zawodem zająłem się fotografią sportową. Wykonuję fotorelacje na wszelkiego typu zawodach, głównie są to biegi i zawody rowerowe, ale jestem otwarty na wszystkie prozpozycje.

Na co dzień spotkacie mnie w Radłowie, w moim Zakładzie Fotograficznym. Po za tym wykonuję również zdjęcia na Chrztach Świętych oraz realizuje wszelkiego rodzaju sesje plenerowe. Zajmuje się także wykonywaniem zdjęć z drona.

OFERTA

Chcesz poznać moją ofertę fotografii ślubnej? Napisz, w odpowiedzi otrzymasz więcej informacji o pakietach.